Oficjalny blog Starterfirm

Wiadomości e-mail wysłane z formularzy kontaktowych na stronach internetowych pełnią niekiedy kluczową rolę w komunikacji między klientem a firmą. Niestety, korzystanie z prostych metod wysyłania formularzy, np. funkcji mail w PHP, coraz częściej powoduje problemy z dostarczaniem wiadomości. Na szczęście istnieje wiele alternatywnych rozwiązań, które pomagają rozwiązać ten problem, jednym z nich są zewnętrzne usługi wysyłania e-maili.

Domena internetowa to nie tylko adres Twojej strony w sieci, ale również jej tożsamość. Wybór odpowiedniej domeny oraz dbałość o jej obsługę i ochronę jest kluczowe dla sukcesu każdej strony internetowej.

Kobieta zastanawiająca się przy laptopie

Jednak czy warto powierzyć te zadania agencji interaktywnej? Oto kilka argumentów za i przeciw.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo online, certyfikat SSL (Secure Socket Layer) stał się nieodłącznym elementem każdej strony internetowej.

Certyfikat SSL na stronie internetowej

Zarówno komercyjne, jak i darmowe certyfikaty SSL zapewniają szyfrowanie danych przesyłanych między serwerem a klientem, ale istnieją powody, dla których warto zdecydować się na wybór komercyjnych opcji takich jak Rapid SSL (zamiast darmowego certyfikatu np. Let's Encrypt). Oto kilka z nich:

starterfirm.pl - Jak długo trwa pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie strony internetowej to zadanie, które wymaga pewnych zabiegów, a przede wszystkim odpowiedniej ilości czasu. Okres, w jakim wybrana fraza jest w stanie „wbić się” na pierwszą stronę wyszukiwarki zależy od kilku istotnych czynników, dlatego bardzo trudno jest oszacowań go konkretnie i dokładnie. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się dokładniej temu, jak długo trwa pozycjonowanie strony internetowej.

O tym, że telefon stał się nieodzownym elementem codziennego funkcjonowania, nie trzeba nikogo przekonywać. Miliony użytkowników posługuje się urządzeniami mobilnymi z zaskakującą częstotliwością.

Na takie tendencjie Google odpowiedział już w kwietniu ubiegłego roku zapowiadając, że witryny nieprzystosowane do mobilnych urządzeń spadną w wynikach wyszukiwania. Wprowadzone wtedy założenia, dziś nabierają tempa. Google przypomina o konieczności dostosowania stron i zapowiada odpowiednie zmiany algorytmu.

Poznaj opinie naszych klientów

Opinia klientki

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z Pana firmą. Potraficie wprowadzić w życie nasze pomysły. Cenię najbardziej szybkość reakcji w wprowadzaniu zmian na stronie i sprawną komunikację.

- Izabela Krupa
Housekrup

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.