Oficjalny blog Starterfirm

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy podzielić się z Wami naszymi ostatnimi osiągnięciami. Ostatnie tygodnie spędziliśmy pracując intensywnie nad stroną internetową dla jednego z naszych nowych klientów - All-Design, firmy specjalizującej się w projektowaniu wnętrz, prowadzonej przez utalentowaną Agnieszkę Lorenc z Krakowa.

Wizualizacja strony all-design.pl

Prace przebiegły sprawnie, dzięki bliskiej współpracy z klientem oraz połączeniu naszych doświadczeń w dziedzinie SEO z branżową wiedzą Pani Agnieszki. Wszystko to zaowocowało stworzeniem strony, która nie tylko estetycznie prezentuje ofertę firmy All-Design, ale również jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek.

Podczas procesu projektowania, szczególny nacisk kładliśmy na optymalizację SEO, tak, aby strona All-Design była nie tylko piękna, ale także skuteczna. Wdrożyliśmy techniki SEO, które zapewnią jej dobrą widoczność w Google, a tym samym pomogą przyciągnąć nowych klientów.

Na koniec procesu, satysfakcja była odczuwalna po obu stronach. All-Design cieszy się nową, profesjonalną stroną internetową, dostępną pod adresem all-design.pl, która jest gotowa zdobywać rynek, a my mamy satysfakcję z dostarczenia efektywnego rozwiązania, które spełnia oczekiwania naszego klienta.

Pragniemy podziękować Pani Agnieszce Lorenc za zaufanie i możliwość pracy nad tym inspirującym projektem. Czekamy na dalszą współpracę i sukcesy, które niewątpliwie nadejdą.

Poznaj opinie naszych klientów

Grzegorz Wierzbic

Polecam współpracę z agencją Starterfirm - kompleksowa obsługa w zakresie hostingu, domen oraz administracji stroną. Wzorowy kontakt z pracownikami firmy, rzeczowe i fachowe odpowiedzi, problemy rozwiązywane na bieżąco.

- Grzegorz Wierzbic
Przedsiębiorca

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.