Darmowa reklama dla firm

Bezpłatna reklama internetowa w postaci e‑wizytówki

Dodaj firmę za darmo

Formularz dodania darmowej reklamy firmy

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną reklamę dla swojej firmy

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Imię osoby wypełniającej zgłoszenie*
Tytuł reklamy*
Numer NIP*
Najważniejsze usługi / produkty*
Branża*
Ulica i numer*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Województwo*
Telefon*
E-mail*

Na ten adres wysłana zostanie wiadomość z odnośnikiem do reklamy. Domyślnie e-mail nie jest publikowany na reklamie. Jeżeli chcesz aby został opublikowany, zaznacz pole wyboru poniżej.

Publikuj e-mail na reklamie
Strona internetowa
Uwagi

Regulamin darmowej reklamy

 1. Usługa darmowej reklamy świadczona jest tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych w Polsce firm.
 2. Dodanie e-wizytówki w wersji starter jest bezpłatne. Przedmiotem reklamy jest firma (przedsiębiorstwo), nie konkretne usługi przez nią świadczone czy produkty znajdujące się w jej ofercie (nie można np. reklamować książki, wydarzenia itd.).
 3. Dane firmy są weryfikowane przed opublikowaniem. Firma, której reklama ma zostać dodana musi posiadać aktywny wpis w rejestrze CEIDG, GUS lub KRS (numer NIP). Podany numer NIP musi należeć do firmy, której reklama ma zostać dodana (nie może być to numer NIP użyczony przez instytucje wspierające przedsiębiorczość np. inkubatory przedsiębiorczości).
 4. Nazwa firmy oraz adres muszą pokrywać się z ewidencją gospodarczą (CEIDG, GUS lub KRS), bądź na wskazanej w formularzu stronie internetowej musi istnieć potwierdzenie że dana marka należy do zgłaszanego przedsiębiorstwa. Starterfirm zastrzega sobie prawo do usunięcia lub niepublikowania zgłoszeń m.in. budzących podejrzenie co do wiarygodności danych.
 5. Adres www prowadzący do strony jest w formie zwykłego tekstu (nie jest hiperłączem), musi prowadzić do polskiej wersji językowej. Podany w formularzu adres musi być adresem docelowym (nie podlegać przekierowaniom, nie może wyświetlać w ramce innych stron itp.).
 6. Starterfirm zastrzega sobie prawo do modyfikowania zgłoszeń np. celem poprawy błędów.
 7. Opublikowany wpis można zmodyfikować, bądź usunąć. W tym celu należy przesłać prośbę o zmianę danych na adres biuro@starterfirm.pl. W zgłoszeniu należy podać dane pozwalające na zidentyfikowanie reklamy. Prośba o modyfikację musi być wysłana z adresu e-mail, który został podany w formularzu przy zgłoszeniu firmy, w przeciwnym razie nie będzie uwzględniona.
 8. Starterfirm zastrzega sobie prawo do okazjonalnego przesyłania informacji np. na temat nowych usług, lub innych informacji marketingowych na adres e-mail podany w formularzu. Osoba wysyłająca zgłoszenie wyraża zgodę na otrzymywanie wspomnianych materiałów na podany w formularzu adres e-mail.
 9. O skutecznym zamieszczeniu firmy w katalogu Starterfirm zgłaszający zostanie poinformowany w e-mailu oraz telefonicznie (aby potwierdzić poprawność wszystkich danych na reklamie).
 10. Starterfirm zastrzega sobie prawo do usunięcia firmy z katalogu bez podania przyczyny (np. w przypadku awarii bazy danych). Użytkownik ma prawo do ponownego wysłania formularza zgłoszeniowego.
 11. Opublikowanie adresu e-mail na reklamie jest dobrowolne. Stosujemy zabezpieczenia, mające na celu uniemożliwienie pobrania adresu e-mail przez programy masowo przeszukujące strony internetowe w poszukiwaniu adresów poczty elektronicznej. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby adresy e-mail opublikowane na reklamie zostały ukryte przed wspomnianymi programami, nie gwarantujemy 100% skuteczności.
 12. Dla danego numeru NIP może zostać dodana tylko jedna reklama z jednym adresem (nie ma możliwości dodania kilku e-wizytówek w przypadku np. filii w innej miejscowości).
 13. Niniejszy regulamin został ogłoszony z dniem 1 września 2011 i obowiązuje od dnia jego ogłoszenia (ostatnia aktualizacja: 19 września 2016).

Przeczytałem/-am i akceptuję regulamin darmowej reklamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michał Pytko IP Studio,  NIP: 7343115775, w zakresie niezbędnym do obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z Polityką prywatności.

Wyślij

Informacje o darmowej reklamie

Darmowa reklama, czyli co?

E-wizytówka (czyli internetowa strona reklamowa) w wersji Starter to darmowa wersja reklamy. Znajdują się na niej najważniejsze informacje dotyczące firmy.

 • dane adresowe
 • dane kontaktowe
 • zakres usług
 • lokalizacja (mapa)

Jak wygląda taka reklama?

Kliknij poniżej, aby zobaczyć przykładową reklamę:

Przykład darmowej reklamy w starterfirm.pl

Przykład reklamy darmowej

Co zrobić, żeby otrzymać reklamę?

Aby otrzymać bezpłatną reklamę dla Twojej firmy, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na niniejszej stronie. Reklama w wersji Starter pozostaje bezpłatna bezterminowo.

Czy reklama jest w 100% darmowa?

Tak! Nie ma żadnych ukrytych opłat. Reklama jest bezpłatna, po prostu. Nie zamienia się w wersję płatną, nie wygasa.

Jeżeli poprawnie wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a Twoja firma spełnia warunki określone w regulaminie darmowej reklamy, otrzymasz możliwość bezpłatnego reklamowania się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google.

Ile osób zobaczy moją reklamę?

Nasze najczęściej odwiedzane (bezpłatne) reklamy, otrzymują ponad 300 unikalnych wejść miesięcznie. I mówimy tu o prawdziwych, unikalnych użytkownikach, którzy wpisują w Google frazy bezpośrednio związane z reklamowaną firmą. Całkiem nieźle jak na reklamę za którą nie trzeba płacić ani grosza, prawda?

Poznaj opinie naszych klientów

Katarzyna Główczyk

Od kilku lat współpracuję z Starterfirm przy administracji witryną internetową. Strona funkcjonuje bez zakłóceń, zawsze z dużym wyprzedzeniem otrzymuję przypomnienia o kończącym się okresie abonamentu na hosting oraz domenę.

- Katarzyna Główczyk
Właściciel firmy doradczej

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.