Oficjalny blog Starterfirm

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy podzielić się z Wami naszymi ostatnimi osiągnięciami. Ostatnie tygodnie spędziliśmy pracując intensywnie nad stroną internetową dla jednego z naszych nowych klientów - All-Design, firmy specjalizującej się w projektowaniu wnętrz, prowadzonej przez utalentowaną Agnieszkę Lorenc z Krakowa.

Wizualizacja strony all-design.pl

Prace przebiegły sprawnie, dzięki bliskiej współpracy z klientem oraz połączeniu naszych doświadczeń w dziedzinie SEO z branżową wiedzą Pani Agnieszki. Wszystko to zaowocowało stworzeniem strony, która nie tylko estetycznie prezentuje ofertę firmy All-Design, ale również jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek.

Podczas procesu projektowania, szczególny nacisk kładliśmy na optymalizację SEO, tak, aby strona All-Design była nie tylko piękna, ale także skuteczna. Wdrożyliśmy techniki SEO, które zapewnią jej dobrą widoczność w Google, a tym samym pomogą przyciągnąć nowych klientów.

Na koniec procesu, satysfakcja była odczuwalna po obu stronach. All-Design cieszy się nową, profesjonalną stroną internetową, dostępną pod adresem all-design.pl, która jest gotowa zdobywać rynek, a my mamy satysfakcję z dostarczenia efektywnego rozwiązania, które spełnia oczekiwania naszego klienta.

Pragniemy podziękować Pani Agnieszce Lorenc za zaufanie i możliwość pracy nad tym inspirującym projektem. Czekamy na dalszą współpracę i sukcesy, które niewątpliwie nadejdą.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.plastyka-uszu.pl, którą utworzyliśmy w ramach kilkuletniej współpracy z Gabinetem Medycyny Estetycznej Derm Estetyka. Zachęcamy do zapoznania się z efektami naszej pracy!

Wizualizacja strony plastyka-uszu.pl

Wiemy, że responsywność, przejrzystość i łatwy dostęp do informacji to kluczowe czynniki prawidłowego funkcjonowania każdej strony internetowej. Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy przyjemną dla oka, estetyczną i funkcjonalną witrynę, dostosowaną także do urządzeń mobilnych. Podstrona kontaktowa zawiera formularz oraz kluczowe dane, dzięki którym potencjalni klienci mogą w prosty sposób zarezerwować wizytę w Klinice Chirurgii Plastycznej Uszu Derm-Estetyka. Nasz specjalista SEO zadbał również o edycję atrybutów Title i Meta, wykorzystując przy tym słowa kluczowe, takie jak np. "korekta odstających uszu", które wspomagają pozycjonowanie strony.

Jak powiedział kiedyś Steve Jobs – „Design to zabawne słowo. Pewni ludzie myślą, że oznacza ono wygląd. Jeżeli jednak spojrzysz głębiej, to naprawdę chodzi o to, jak to działa”. Dlatego, oprócz aspektu wizualnego, dobry projekt strony internetowej powinien uwzględniać również wrażenia z późniejszego jej użytkowania.

 

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy prace nad projektem strony internetowej ODL, producenta systemu ERP. Zapraszamy do zapoznania się z efektem naszej pracy.

Realizacja strony internetowej

Dodatkowe zdjęcia tej realizacji a także naszych poprzednich projektów, znajdują się na stronie portfolio stron internetowych. Każda realizacja wzbogacona jest o wizualizację strony na różńych urządzeniach, w tym smartfonach i tabletach.

Jednym z kluczowych czynników, przyczyniających się do sukcesu w branży e-commerce jest profesjonalny wygląd sklepu i indywidualna oprawa graficzna. W głównej mierze właśnie te elementy wpływają na ogólne wrażenia użytkowników i decydują o ich procesie zakupowym. W ostatnim czasie zespół Starterfirm miał możliwość rozpoczęcia współpracy z firmą Łodzińscy - salonem jubilerskim w Krakowie, który oferuje oryginalną biżuterię wykonaną ze srebra i złota, z kamieniami naturalnymi, diamentami, perłami i kryształami Swarovskiego. Do naszych zadań w ramach podjętej współpracy było zaprojektowanie nowego wyglądu strony głównej https://lodzinscy.eu/, a następnie jej optymalizacja, dzięki której zwiększyliśmy widoczność marki w sieci.

Jubiler Łodzińscy Kraków

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy prace nad projektem strony internetowej foundationwellcome.eu. Zapraszamy do zapoznania się z efektem naszej pracy.

Realizacja strony internetowej

Fundacja Wellcome EU niesie pomoc osobom dotkniętym skutkami kryzysów humanitarnych, takim jak uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy. Niezmiernie cieszy nas, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez właśnie tę fundację i możemy wspomóc ją poprzez administrowanie jej strony i propagowanie idei, która przyświeca temu miejscu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Fundacji, po więcej dokładnych informacji.

Dodatkowe zdjęcia tej realizacji a także naszych poprzednich projektów, znajdują się na stronie portfolio stron internetowych. Każda realizacja wzbogacona jest o wizualizację strony na różńych urządzeniach, w tym smartfonach i tabletach.

Poznaj opinie naszych klientów

Opinia klientki

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z Pana firmą. Potraficie wprowadzić w życie nasze pomysły. Cenię najbardziej szybkość reakcji w wprowadzaniu zmian na stronie i sprawną komunikację.

- Izabela Krupa
Housekrup

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.