Oficjalny blog Starterfirm

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy podzielić się z Wami naszymi ostatnimi osiągnięciami. Ostatnie tygodnie spędziliśmy pracując intensywnie nad stroną internetową dla jednego z naszych nowych klientów - AutoRaszyn24, serwisu opon, który oferuje szeroki zakres usług związanych z oponami oraz serwisem samochodowym.

 AutoRaszyn24 - Wizualizacja strony po optymalizacji i rozbudowie

Wizualizacja strony autoraszyn24.pl

Prace przebiegły sprawnie, dzięki bliskiej współpracy z klientem oraz połączeniu naszych doświadczeń w dziedzinie SEO z branżową wiedzą zespołu AutoRaszyn24. Wszystko to zaowocowało stworzeniem strony, która nie tylko estetycznie prezentuje ofertę firmy AutoRaszyn24, ale również jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek.

Optymalizacja SEO i rozbudowa treści

Podczas procesu projektowania, szczególny nacisk kładliśmy na optymalizację SEO, tak aby strona klienta nie tylko dobrze się prezentowała, ale była także skuteczna w przekazie i odbiorze. Strona była nieczytelna, miała mało informacji i nie przyciągała klientów. Przeprowadziliśmy generalną optymalizację, rozbudowaliśmy treści na stronie, stworzyliśmy nowe moduły z ofertą oraz dodaliśmy mapkę do profilu na mapach Google.

Ulepszenia techniczne i strukturalne

Dodatkowo, zadbaliśmy o zoptymalizowane pod kątem SEO treści, w tym tytuły i opisy meta dla wszystkich podstron. Rozbudowaliśmy podstrony ofertowe oraz cenniki, których wcześniej brakowało na stronie. Wdrożyliśmy nowe rozwiązania techniczne, które znacząco poprawiły funkcjonalność strony, a także jej szybkość ładowania.

Rozwój bloga i publikacja tematycznych wpisów

Ruszyliśmy również z blogiem i publikacją tematycznych wpisów z branży klienta, które są przydatne dla jego potencjalnych klientów. Regularnie aktualizowane treści pomogą w budowaniu autorytetu strony oraz przyciąganiu większej liczby odwiedzających.

Wizualizacja strony AutoRaszyn24 po optymalizacji przez specjalistów Starterfirm

Satysfakcja ze współpracy i jej efektów 

Na koniec procesu, satysfakcja była odczuwalna po obu stronach. AutoRaszyn24 cieszy się nową, profesjonalną stroną internetową, dostępną pod adresem www.autoraszyn24.pl, która jest gotowa przyciągać nowych klientów, a my mamy satysfakcję z dostarczenia efektywnego rozwiązania, które spełnia oczekiwania naszego klienta.

Pragniemy podziękować zespołowi AutoRaszyn24 za zaufanie i możliwość pracy nad tym projektem. Czekamy na dalszą współpracę i sukcesy, które niewątpliwie nadejdą.

Odwiedzając stronę AutoRaszyn24, można od razu zauważyć, że jest to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do motoryzacji. AutoRaszyn24 dokłada wszelkich starań, aby każda usługa była na najwyższym poziomie, od wulkanizacji po serwis mechaniczny. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów, dbając o każdy detal. Opinie klientów świadczą o wysokim poziomie satysfakcji z usług oferowanych przez AutoRaszyn24. Wielu z nich podkreśla profesjonalizm, szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny. AutoRaszyn24 doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i stara się dostarczać usługi, które przekraczają ich oczekiwania.

Poznaj opinie naszych klientów

Grzegorz Wierzbic

Polecam współpracę z agencją Starterfirm - kompleksowa obsługa w zakresie hostingu, domen oraz administracji stroną. Wzorowy kontakt z pracownikami firmy, rzeczowe i fachowe odpowiedzi, problemy rozwiązywane na bieżąco.

- Grzegorz Wierzbic
Przedsiębiorca

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.