Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Oficjalny blog Starterfirm

Starterfirm to agencja interaktywna, zajmująca się między innymi pozycjonowaniem stron oraz tworzeniem reklam Google Ads. Jest to branża, która nieustannie się zmienia, przez co raz wypracowane techniki, po jakimś czasie mogą stać się nieaktualne. To jeden z powodów, dla których często bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach. Pragniemy wykonywać polecone nam zadania z ogromną starannością, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z świadczonych przez nas usług. Logo semKRK - konferencji SEM/SEO, w której wzięła udział Agencja Interaktywna Starterfirm Jednym z wydarzeń branżowych, w których zespół Starterfirm brał udział we wrześniu, była konferencja semKRK #13, odbywająca się w bardzo urokliwym miejscu, a mianowicie w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Podczas tej edycji wystąpili tacy prelegenci jak Piotr Michalak, Grzeorz Strzelec, Krystian Kucharski, Maciej Drzewicki, Aneta Krystosik, Dawid Krystosik, Robert Niechciał oraz Maciej Wiśniewski. Są to znane i cenione osobowości w branży SEM, które chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem z innymi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Kliknij, aby zmienić kod

Poznaj opinie naszych klientów

Opinia klientki

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z Pana firmą. Potraficie wprowadzić w życie nasze pomysły. Cenię najbardziej szybkość reakcji w wprowadzaniu zmian na stronie i sprawną komunikację.

- Izabela Krupa
Housekrup