Oficjalny blog Starterfirm

Agencja Interaktywna Starterfirm posiada status Partnera Google, który otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu przygotowywania i prowadzenia kampanii Google Ads.

Akcesoria z logiem Google Partner na biurku specjalisty Google Ads w Agencji Interaktywnej Starterfirm

Status Partnera Google świadczy o tym, że dany Partner zdał egzaminy i uzyskał certyfikaty z zakresu określonych usług Google Ads oraz ma o nich aktualną wiedzę. Jest to bardzo ważne, ponieważ system tworzenia reklam internetowych ulega ciągłym zmianom i wymaga od specjalistów nieustannego poszerzania i aktualizowania wiedzy w tym zakresie.

Jako Partnerzy Google jesteśmy certyfikowanymi ekspertami w następujących obszarach:

Reklama w sieci wyszukiwania
Pomagamy w tworzeniu oraz optymalizacji kampanii reklamowych, które wyświetlają się w wyszukiwarce Google. Świadczymy doradztwo w zakresie strategii doboru słów kluczowych, tworzenia skutecznych tekstów reklamowych oraz planowania optymalnego budżetu.

Reklama w sieci reklamowej
Pomagamy w tworzeniu atrakcyjnych reklam graficznych, które wyświetlają się w ponad trzech milionach witryn i aplikacji.

Status partnera można sprawdzić klikając poniżej:

Dodaj komentarz


Poznaj opinie naszych klientów

Opinia klientki

Nasza współpraca opierała się praktycznie na mailach. Wszystko było zawsze szczegółowo opisane. Dla mnie kontakt rewelacyjny !!! Doceniamy rzetelną pracę, doświadczenie, zwykłą ludzką uczciwość.

- Monika Lala
XL Księgowość

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.