Oficjalny blog Starterfirm

Agencja Interaktywna Starterfirm posiada status Partnera Google, który otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu przygotowywania i prowadzenia kampanii Google Ads.

Akcesoria z logiem Google Partner na biurku specjalisty Google Ads w Agencji Interaktywnej Starterfirm

Status Partnera Google świadczy o tym, że dany Partner zdał egzaminy i uzyskał certyfikaty z zakresu określonych usług Google Ads oraz ma o nich aktualną wiedzę. Jest to bardzo ważne, ponieważ system tworzenia reklam internetowych ulega ciągłym zmianom i wymaga od specjalistów nieustannego poszerzania i aktualizowania wiedzy w tym zakresie.

Jako Partnerzy Google jesteśmy certyfikowanymi ekspertami w następujących obszarach:

Reklama w sieci wyszukiwania
Pomagamy w tworzeniu oraz optymalizacji kampanii reklamowych, które wyświetlają się w wyszukiwarce Google. Świadczymy doradztwo w zakresie strategii doboru słów kluczowych, tworzenia skutecznych tekstów reklamowych oraz planowania optymalnego budżetu.

Reklama w sieci reklamowej
Pomagamy w tworzeniu atrakcyjnych reklam graficznych, które wyświetlają się w ponad trzech milionach witryn i aplikacji.

Status partnera można sprawdzić klikając poniżej:

Poznaj opinie naszych klientów

Opinia klientki

Nasza współpraca opierała się praktycznie na mailach. Wszystko było zawsze szczegółowo opisane. Dla mnie kontakt rewelacyjny !!! Doceniamy rzetelną pracę, doświadczenie, zwykłą ludzką uczciwość.

- Monika Lala
XL Księgowość

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.