Oficjalny blog Starterfirm

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.plastyka-uszu.pl, którą utworzyliśmy w ramach kilkuletniej współpracy z Gabinetem Medycyny Estetycznej Derm Estetyka. Zachęcamy do zapoznania się z efektami naszej pracy!

Wizualizacja strony plastyka-uszu.pl

Wiemy, że responsywność, przejrzystość i łatwy dostęp do informacji to kluczowe czynniki prawidłowego funkcjonowania każdej strony internetowej. Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy przyjemną dla oka, estetyczną i funkcjonalną witrynę, dostosowaną także do urządzeń mobilnych. Podstrona kontaktowa zawiera formularz oraz kluczowe dane, dzięki którym potencjalni klienci mogą w prosty sposób zarezerwować wizytę w Klinice Chirurgii Plastycznej Uszu Derm-Estetyka. Nasz specjalista SEO zadbał również o edycję atrybutów Title i Meta, wykorzystując przy tym słowa kluczowe, takie jak np. "korekta odstających uszu", które wspomagają pozycjonowanie strony.

Jak powiedział kiedyś Steve Jobs – „Design to zabawne słowo. Pewni ludzie myślą, że oznacza ono wygląd. Jeżeli jednak spojrzysz głębiej, to naprawdę chodzi o to, jak to działa”. Dlatego, oprócz aspektu wizualnego, dobry projekt strony internetowej powinien uwzględniać również wrażenia z późniejszego jej użytkowania.

 

Poznaj opinie naszych klientów

Grzegorz Wierzbic

Polecam współpracę z agencją Starterfirm - kompleksowa obsługa w zakresie hostingu, domen oraz administracji stroną. Wzorowy kontakt z pracownikami firmy, rzeczowe i fachowe odpowiedzi, problemy rozwiązywane na bieżąco.

- Grzegorz Wierzbic
Przedsiębiorca

Agencja interaktywna Starterfirm
Telefon: (+48) 884 889 447
E-mail: biuro@starterfirm.pl
Kraków, ul. Bosaków 5A / 87A

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone
© Michał Pytko IP Studio.