Praktyczne zajęcia w profesjonalnej szkole stylizacji

Galeria

 

Stylab, Szkoła Stylizacji Trójmiasto


Kliknij miniaturkę, aby powiększyć.

Lokalizacja

   

Kontakt

Dane adresowe

Politechniczna 2a/5
80-280 Gdańsk
woj. pomorskie

Dane kontaktowe

Tel. 509 78 55 33 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www: stylab.pl 

 

Opis

„STYLAB laboratorium stylu” oferuje naukę w rocznej SZKOLE STYLIZACJI w Trójmieście. W oparciu o najnowsze trendy stale aktualizujemy nasz obszerny program nauczania, co gwarantuje zdobycie pożądanych informacji i umiejętności. Podczas zajęć, szczególny nacisk kładziony jest na rozwój indywidualnego potencjału i kreatywności uczniów. Zajęcia w szkole stylizacji prowadzone są przez profesjonalnych wizażystów, stylistów, charakteryzatorów i projektantów mody z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

Zobacz też: Stylab, Kursy Stylizacji Trójmiasto

Nasza szkoła stylizacji w Trójmieście przeznaczona dla osób, które pasjonują się moda i chcą posiąść kompleksowa wiedzę w tej tematyce. Zapoznać z tajnikami pracy stylisty na własne potrzeby, ale przede wszystkim nauczyć się nowego zawodu.

Szkoła trwa 10 miesięcy (240 godzin zajęć)
Tryb nauki: zaoczny – co druga sobota i niedziela 10:00 – 16:00
Stylab, Szkoła Stylizacji TrójmiastoWybrane punkty programu:
 • Historia ubioru, makijażu, fryzur od początków dziejów po współczesność
 • Analiza kolorystyczna – zaawansowana technika 12 typów urody
 • Analiza sylwetki damskiej i męskiej
 • Dostosowanie garderoby do charakteru pracy
 • Rodzaje materiałów i tkanin oraz ich zastosowanie
 • Dobór dodatków
 • Makijaż
 • Fryzjerstwo
 • Rysunek modowy
 • Stylista ślubny
 • Domy mody i projektanci
 • Teksty modowe, blogi
 • Personal shopper, stylista gwiazd, stylista sesji foto.
 • Metamorfozy
 • Semestralna i końcowa sesja fotograficzna
W ”STYLAB laboratorium stylu” 80% zajęć odbywa się w formie praktycznej, a pozostałe 20% pod postacią wykładów. Celem naszej szkoły stylizacji w Trójmieściejest przekazywanie wiedzy przez praktykę, przy jednoczesnym rozwijaniu indywidualnego potencjału i kreatywności uczestników oraz zachęcanie ich do twórczych poszukiwań.

 

Słowa kluczowe

szkoła stylizacji w trójmieście, studium stylizacji trójmiasto, stylizacja szkoła trójmiasto, zajęcia z stylizacji trójmiasto, szkolenia z zakresu stylizacji trójmiasto