Profesjonalne kursy stylizacji w atrakcyjnych cenach Trójmiasto!

Galeria

 

Stylab, Kursy Stylizacji Trójmiasto


Kliknij miniaturkę, aby powiększyć.

Lokalizacja

   

Kontakt

Dane adresowe

Politechniczna 2a/5
80-280 Gdańsk
woj. pomorskie

Dane kontaktowe

Tel. 509 78 55 33 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www: stylab.pl 

 

Opis

„STYLAB laboratorium stylu” oferuje kursy z zakresu stylizacji w Trójmieście. Program nauczania aktualizowany jest w oparciu o najnowsze trendy, co zapewnia zdobycie pożądanych umiejętności i informacji. W trakcie zajęć, szczególny nacisk kładziony jest na rozwój indywidualnego potencjału i kreatywności uczestników. Kursy stylizacji prowadzone są przez profesjonalnych stylistów, charakteryzatorów i projektantów mody.
 
Kurs stylizacji w naszej szkole w Trójmieście adresowany jest do osób, które pasjonują się modą i kreowaniem wizerunku, chcą rozumieć nowe trendy, trafnie rozpoznawać stroje stylizowane na poprzednie epoki oraz stosownie dobierać garderobę do miejsca i pory dnia.

Kursy stylizacji prowadzone są w trzech trybach:
 • dziennym (dwa dni w tygodniu, w godz. 10:00 – 13:00),
 • wieczorowym (dwa dni w tygodniu, w godz. 17:00 – 20:00),
 • zaocznym (co drugą sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 16:00).
Główne punkty programu:Stylab, Kursy Stylizacji Trójmiasto
 • Historia ubioru, makijażu, fryzur od początków dziejów po współczesność
 • Analiza kolorystyczna – zaawansowana technika 12 typów urody
 • Analiza sylwetki damskiej i męskiej
 • Elementy garderoby
 • Dostosowanie garderoby do charakteru pracy
 • Rodzaje materiałów i ich zastosowanie
 • Dobór dodatków
 • Makijaż
 • Fryzjerstwo
 • Praktyczne wykorzystanie wiedzy w sklepach odzieżowych
 • Metamorfozy - końcowa sesja fotograficzna
Celem organizowanych przez naszą szkole kursów stylizacji w Trójmieściejest przekazywanie wiedzy przez praktykę, przy jednoczesnym rozwijaniu indywidualnego potencjału i kreatywności uczestników oraz zachęcanie ich do twórczych poszukiwań.

 

Słowa kluczowe

kursy stylizacji w trójmieście, studium stylizacji trójmiasto, wizaż i stylizacja trójmiasto, szkoła wizażu trójmiasto, stylizacja szkolenia trójmiasto, szkoła stylizacji trójmiasto