Starterfirm

Jesteśmy agencją interaktywną, działającą od 2012 roku. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu lokalnym w wyszukiwarce Google oraz projektowaniu stron internetowych.

W naszej ofercie znajdziesz również takie usługi jak Google AdWords, identyfikacja wizualna (w tym projekty logo), marketing szeptany, audyty SEO, tworzenie profesjonalnych profili w mediach społecznościowych (w tym FacebookGoogle+) i wiele innych.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w jakiejkolwiek sprawie związanej z obecnością firmy w Internecie - mamy dobrą wiadomość - prawdopodobnie jesteśmy w stanie pomóc.

Nie ma czasu do stracenia, zapraszamy do kontaktu.

Darmowa reklama dla firm

Formularz zgłoszeniowy do darmowej reklamy

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną reklamę internetową.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Na ten adres wysłana zostanie wiadomość z odnośnikiem do reklamy.

Domyślnie e-mail nie jest publikowany na reklamie. Jeżeli chcesz aby został opublikowany, odznacz pole wyboru poniżej.

Pole nie służy do dodawania opisu działalności. Jeżeli interesuje Cię obszerniejsza forma reklamy w Internecie, zachęcamy do skorzystania z oferty e-wizytówki Premium.

Regulamin darmowej reklamy

 1. Usługa darmowej reklamy świadczona jest tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych w Polsce firm.
 2. Dodanie e-wizytówki w wersji starter jest bezpłatne. Przedmiotem reklamy jest firma (przedsiębiorstwo), nie konkretne usługi przez nią świadczone czy produkty znajdujące się w jej ofercie (nie można np. reklamować książki, wydarzenia itd.).
 3. Dane firmy są weryfikowane przed opublikowaniem. Firma, której reklama ma zostać dodana musi posiadać aktywny wpis w rejestrze CEIDG, GUS lub KRS (numer NIP). Podany numer NIP musi należeć do firmy, której reklama ma zostać dodana (nie może być to numer NIP użyczony przez instytucje wspierające przedsiębiorczość np. inkubatory przedsiębiorczości).
 4. Nazwa firmy oraz adres muszą pokrywać się z ewidencją gospodarczą (CEIDG, GUS lub KRS), bądź na wskazanej w formularzu stronie internetowej musi istnieć potwierdzenie że dana marka należy do zgłaszanego przedsiębiorstwa. Starterfirm zastrzega sobie prawo do usunięcia lub niepublikowania zgłoszeń m.in. budzących podejrzenie co do wiarygodności danych.
 5. Adres www prowadzący do strony jest w formie zwykłego tekstu (nie jest hiperłączem), musi prowadzić do polskiej wersji językowej. Podany w formularzu adres musi być adresem docelowym (nie podlegać przekierowaniom, nie może wyświetlać w ramce innych stron itp.).
 6. Starterfirm zastrzega sobie prawo do modyfikowania zgłoszeń np. celem poprawy błędów.
 7. Opublikowany wpis można zmodyfikować, bądź usunąć. W tym celu należy przesłać prośbę o zmianę danych na adres biuro@starterfirm.pl. W zgłoszeniu należy podać dane pozwalające na zidentyfikowanie reklamy. Prośba o modyfikację musi być wysłana z adresu e-mail, który został podany w formularzu przy zgłoszeniu firmy, w przeciwnym razie nie będzie uwzględniona.
 8. Starterfirm zastrzega sobie prawo do okazjonalnego przesyłania informacji np. na temat nowych usług, lub innych informacji marketingowych na adres e-mail podany w formularzu. Osoba wysyłająca zgłoszenie wyraża zgodę na otrzymywanie wspomnianych materiałów na podany w formularzu adres e-mail.
 9. O skutecznym zamieszczeniu firmy w katalogu Starterfirm zgłaszający zostanie poinformowany w e-mailu oraz telefonicznie (aby potwierdzić poprawność wszystkich danych na reklamie).
 10. Starterfirm zastrzega sobie prawo do usunięcia firmy z katalogu bez podania przyczyny (np. w przypadku awarii bazy danych). Użytkownik ma prawo do ponownego wysłania formularza zgłoszeniowego.
 11. Opublikowanie adresu e-mail na reklamie jest dobrowolne. Stosujemy zabezpieczenia, mające na celu uniemożliwienie pobrania adresu e-mail przez programy masowo przeszukujące strony internetowe w poszukiwaniu adresów poczty elektronicznej. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby adresy e-mail opublikowane na reklamie zostały ukryte przed wspomnianymi programami, nie gwarantujemy 100% skuteczności.
 12. Dla danego numeru NIP może zostać dodana tylko jedna reklama z jednym adresem (nie ma możliwości dodania kilku e-wizytówek w przypadku np. filii w innej miejscowości).
 13. Niniejszy regulamin został ogłoszony z dniem 1 września 2011 i obowiązuje od dnia jego ogłoszenia (ostatnia aktualizacja: 19 września 2016).

Reklama


Potrafisz więcej, gdy jesteś online.

Obrazek weryfikującyZmień obrazek

Informacje o darmowej reklamie

E-wizytówka w wersji starter to darmowa wersja reklamy. Znajdują się na niej najważniejsze informacje dotyczące firmy.

 • dane adresowe
 • dane kontaktowe
 • zakres usług
 • lokalizacja (mapa)

Aby otrzymać bezpłatną reklamę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Reklama w wersji starter pozostaje bezpłatna bezterminowo.

Przykład darmowej reklamy w starterfirm.pl

Przykład reklamy darmowej

Profesjonalne strony internetowe

Szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie profesjonalny projekt strony internetowej? Zapoznaj się z naszą ofertą projektów stron obejmującą:

 • projekt strony internetowej
 • responsywność (dostosowanie do smartfonów i tabletów)
 • gwarancję 12 miesięcy
 • hosting (serwer)
 • domenę (adres)

Jeżeli myślisz nad stworzeniem, lub odświeżeniem wyglądu swojej strony internetowej, warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat projektowania stron internetowych.

Obejrzyj krótki film na temat stron internetowych.

Poznaj opinie naszych klientów

Damian Szewczyk

Dotychczasowa współpraca w pełni pozwala na rekomendację Starterfirm, jako partnera, który w rzetelny sposób traktuje swoje zobowiązania wobec klienta. Terminowo zrealizowany, przejrzysty i intuicyjny projekt strony atrakcyjnie prezentuje naszą ofertę.

- Damian Szewczyk
Green Hill Investments

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek).