Niniejsza strona reklamowa jest nieopłacona.
Dane prezentowane na reklamie, mogą być nieaktualne.

Niniejsza strona reklamowa jest nieopłacona.
Informacje o zadłużeniu dostępne są na stronie:
https://vcat.pl/gielda-dlugow/oferty/355/szczegoly/osrodek-szkolenia-kierowcow-ekspress-bozena-nessel/

Aby skontaktować się z administratorem, kliknij tutaj.

Kursy na prawo jazdy w Zabrzu! Wysoka Zdawalność! Zadzwoń: 506 771 296

Galeria

Ośrodek Szkolenia Kierowców Ekspress, nauka jazdy Zabrze


Kliknij miniaturkę, aby powiększyć.

Lokalizacja

Kontakt

Dane adresowe

ul. Franciszkańska 4
41-819 Zabrze
woj. śląskie

Dane kontaktowe

Tel. 506 771 296
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: osk-ekspress.starterfirm.pl (ta strona)

 

Opis

Nasz ośrodek szkolenia kierowców OSK -Ekspress organizuje kursy prawa jazdy w Zabrzu przez 7 dni w tygodniu i na obszarze całego miasta. Oferowane przez naszą firmę kursy prawa jazdy należą do najtańszych w Zabrzu. Szkoła jazdy OSK-Ekspress wyróżnia się z pośród innych nauk jazdy tym, że oferta indywidualnie dopasowana jest do cennego czasu naszych kursantów. Jazdy rozpoczynamy w dogodnym dla klienta czasie i na terenie Zabrza przyjeżdżamy po kursanta.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Ekspress, nauka jazdy Zabrze

Kursy na prawo jazdy w atrakcyjnych cenach!

Edukacje kierowców prowadzimy już wiele lat i dzięki dużemu doświadczeniu naszej szkoły jazdy gwarantujemy wysoką jakość usług, co przekłada się na wysoką zdawalnośćnaszych kursantów. Dewizą naszego ośrodka szkolenia kierowców w Zabrzu są rzetelne szkolenia i bezstresowa nauka jazdy pojazdem.
Czynne od poniedziałku do soboty:

Pn - Pt: 11:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 13:00

Co oferuje nasza szkoła jazdy?

  • atrakcyjne rabaty dla kursantów i wiele innych promocji
  • możliwość płacenia w ratach (pierwsza rata min 200 zł)
  • przyjazd po kursanta na terenie Zabrza
  • własny plac manewrowy
  • jazdy na autach Toyota Yaris
  • opcję dodatkowego wykupu jazd (powyżej 5 jazd cenę uzgadniamy indywidualnie)
  • dostosowanie terminów jazd szkoleniowych do potrzeb klienta
  • indywidualny tok kursu na prawo jazdy

Szkolenia kierowców zawodowych!

W naszej szkole nauki jazdy pracują najlepsi fachowcy, którzy posiadają duże doświadczenie oraz praktykę w nauczaniu prawidłowej techniki jazdy i kursów kwalifikacyjnych dla kierowców. OSK-Ekspress w Zabrzu prowadzi kursy na przewóz rzeczy i osób, szkolenia okresowe dla kierowców, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyśpieszona oraz kurs licencyjny taxi.

Słowa kluczowe

szkoła jazdy w zabrzu, kursy na prawo jazdy w zabrzu, okresowe szkolenia kierowców zabrze, kursy nauki jazdy niskie ceny, prawo jazdy kat B Zabrze