Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Oficjalny blog Starterfirm

Wzięliśmy usiał w w semKRK #11! To wydarzenie miało miejsce w niezwykłym miejscu, a mianowicie w Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy, więc nie mogło nas tam zabraknąć! Konferencja otoczona była atmosferą piątkowego wieczoru, w związku z czym nie było tam miejsca na nudę. Czy było warto?

SemKRK Kraków Logo

Oczywiście, że tak!

Wyciągnęliśmy z tego eventu najwięcej jak tylko się dało. Oprócz ogromnej dawki wiedzy jaką podali nam prelegenci, mieliśmy także okazję poznać wiele bardzo interesujących osób. SemKRK #11 dało nam wiele motywacji i pomysłów na nowe strategie, które teraz przekładamy na rzeczywistość.

Satrterfirm na konferencji semKRK #11 w Krakowie

A czy Wy byliście na semKRK #11 22 lutego 2019 w Krakowie?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Kliknij, aby zmienić kod

Poznaj opinie naszych klientów

Opinia klientki

Nasza współpraca opierała się praktycznie na mailach. Wszystko było zawsze szczegółowo opisane. Dla mnie kontakt rewelacyjny !!! Doceniamy rzetelną pracę, doświadczenie, zwykłą ludzką uczciwość.

- Monika Lala
XL Księgowość